Програма 2019

Приятели, изложената програма е непълна и неокончателна. Възможни са леки промени в стартовите часове, които ще бъдат оповестени своевременно.
 
ПРОГРАМА 02.12 ФРЕНСКИ ИНСТИТУТ Тема час времетраене
Прожекция на филма на Wind2Win за пластмасовото замърсяване в Черно море – Дебат с професор Жил Бьоф, спортистката Илияна Стоилова, морската биоложка, Стефания Клайн и продуцент Атанас Куцев за предизвикателствата на биоразнообразието във водните обекти 16:30 60
Конференция на тема „Биоразнообразие“ в присъствието на Посланика на Франция в България, Жил Бьоф / Еврар Венденбаум / Фондация Биоразнообразие/, WWF България, Катерина Раковска 17:30 105
Прожекция на филма “СКОРСБИ – шепотът на ледовете” и среща с автора Е. Венденбаум 19:30 80
Прожекция на филма „Пътят на кондора” (2018) и среща с автора Антоан Жирар 20:50 50
ПРОГРАМА 03.12 УАСГ Тема час времетраене
Фестивал URBAN ZONE „София – Европейска столица на спорта“ градски спорт 18:30 5
Българска експедиция в пещерата Морджа – Теодор Кисимов/Георги Беров спелеология 18:35 15
Петър Ванев и Тройната корона 2019 пътешествие 18:50 40
Проект “Жива вода” – Биологически факултет към СУ и “Софийска вода” екология 19:30 5
“CHINA JAM”, филм и среща с автора – Evrard Wendenbaum приключение 19:35 60
“Вятър и Вода”-“Dream Ocean” ветроходство 20:35 15
Весо Овчаров и “Red Bull Acro Cross: Страст за летене” парапланеризъм 20:50 25
“LOST IN KARAKORUM”, филм и среща с автора АНТОАН ЖИРАР парапланеризъм 21:15 50
REEL ROCK TOUR 14 – “The High Road” и “United States of Joe’s”, филми
катерене 22:10 40
ПРОГРАМА 04.12 УАСГ Тема час времетраене
“Narcis”, филм на Elias Elhard сноуборд 18:30 20
Среща с Bulgaria Freeride Team ски/сноуборд 18:50 10
Inside и среща с автора Christophe Dumarest алпинизъм 19:00 50
Виктор Варoшкин, IFMGA гид и сезон 2019 в Алпите алпинизъм 19:50 20
Алекс Тоткова катерене 20:10 5
Владо Павлов: От Тодорка до Манаслу 8163м. със сноуборд сноуборд 20:15 40
Петко Тотев – 90 години БФКА алпинизъм 21:00 10
“SHELTER – Step forward through the legenday Alps”, филм ски/сноуборд 21:10 45
“Spectre – To the End of the Earth” , филм на Лео Хоулдинг алпинизъм 21:55 50

ПРОГРАМА 05.12 УАСГ Тема час времетраене
DION LEONARD – Ултра бегач, автор и мотивационен лектор планинско бягане 18:30 30
Калоян Пейчев – Кофето и маршрут Е4 –
Витоша-Верила-Рила-Пирин-Славянка – Премиера на филм
планинско бягане 19:00 30
Evrard Wendenbaum – Lost worlds и диспут за състояние на биоразнообразието по света приключение 19:30 20
WWF горещи теми от България екология 20:00 10
Тодор Димитров – Ел Капитан бягане 20:10 20
Пирин Ултра 2019 Филм планинско бягане 20:30 10
Награждаване Първенство по планинско бягане планинско бягане 20:40 10
Награждаване Фотоконкурс “Биоразнообразие и Дива Природа” фотоконкурс 20:50 10
ВЯЧЕСЛАВ СТОЯНОВ – колоездачът номад колоездене 21:00 40
Reel Rock The Nose Speed Record катерене 21:40 65
уебсайт от: Hlebarov.com