Програма 2018

ПРОГРАМА Тема час времетраене
From hammer to drill катерене 18:15 20
Годината на БОЯН ПЕТРОВ алпинизъм 18:45 15
Петър Ванев: Пътешественик на дълги дистанции пътешествие 19:05 30
Продължаваме заедно – „София – Европейска столица на спорта“ 19:40 10
Европейска купа по боулдър – юноши и девойки 20:05 12
Годишни Награди на Българска Федерация по Катерене и Алпинизъм 20:20 10
Bonington: Mountaineer – Премиера алпинизъм 21:00 80
A LAND SHAPED BY WOMEN – Премиера фрийрайд 22:25 26
ПРОГРАМА Тема час времетраене
Дамски отбор по рафтинг НСА сезон 2018 рафтинг 18:15 5
Алпамайо – на инат алпинизъм 18:20 15
Проект Заслон “Кончето” 18:35 10
Професията Планински Водач 18:45 10
IFMGA – Пътят на гидовете 19:00 30
От Аляска до Аржентина на колело пътешествие 19:35 30
WIND2WIN Challenge: От Дуранкулак до Резово с уиндсърф сърф 20:10 20
Дончо Папазов – Кавалерът на ревящите южни ширини мореплаване 20:40 30
THE DAWN WALL катерене 21:15 100
ДНЕВНА ПРОГРАМА – КЛУБ НА ПЪТЕШЕСТВЕНИКА Тема Час Времетраене
Петър Ванев: Пътешественик на дълги дистанции пътешествие 10:00 60
CYCLE FOR RECYCLE – Яна Меламед пътешествие 11:00 60
Открита среща в Тито Томази пътешествие 12:00 90
IFMGA – Пътят на гидовете планинско водене 13:30 60
Академия Първа Помощ на тема “Кръвотечение и техники за кръвоспиране” уъркшоп 15:00 120
ВЕЧЕРНА ПРОГРАМА Тема час времетраене
Ride the dust планинско колоездене 18:15 7
Never Town сърф 18:25 35
Иван Ганев – Три Древни Анатолийски Предизвикателства 19:00 20
Изследвания на турските пещери спелеология 19:20 30
Тито Томази планинско колоездене 19:50 60
Ултрамаратонецът Краси Георгиев: Да бягаш с кауза бягане 20:50 30
Весо Овчаров – Световен рекорд Infinity Tumbling парапланеризъм 21:20 10
БАССЕС – проект Лавинистика и FREE SPIRIT WEEK фрийрайд 21:30 20
ZABARDAST – Фрийрайд експедиция в Пакистан – Премиера фрийрайд 21:50 55

Приятели, изложената програма е непълна и неокончателна. Възможни са леки промени в стартовите часове, които ще бъдат оповестени своевременно.

уебсайт от: Hlebarov.com