Приятели, програмата е неокончателна. Възможни са леки промени в стартовите часове, които ще бъдат оповестени своевременно.

ДЕН 1        
Дневна Програма Тема час времетраене
Академия Първа Помощ Хипотермия и Височинна болест 14:00 120
Йога Сесия с Ива Благоева 16:20 50
Вечерна програма Тема час времетраене
Латинска Америка, Земята и Хората Пътуване презентация на Любомир Попйорданов 18:10 20
Представяне на проекта BIG ICE: Патагония Алпинизъм презентация на Бранислав Бранков 18:30 15
Станимир Желязков и “Златните деца на българското катерене” Катерене презентация на Станимир Желязков 18:45 30
Свободата да взимаме решения и да носим отговорността за тях Безопасност презентация на Планинска Спасителна Служба 19:15 20
Катерене в Мароко Катерене презентация на Тишо Димитров и Милен Братанов 19:45 30
Награждаване ФОТОКОНКУРС Фотоконкурс 20:15 10
Есен – Филм на Руслан Вакрилов Катерене Филмова Премиера 20:25 30
Още 2х8000 по пътя за Еверест Алпинизъм презентация Боян Петров 20:55 40
FISHPEOPLE – филм на PATAGONIA Сърф Филмова ПРЕМИЕРА 21:35 50
ДЕН 2 Тема    
Дневна Програма:     час времетраене
Бирен WORKSHOP с АЙЛЯК Как се прави бира с Жоро Христов и АЙЛЯК 13:00 17:00
“Мечти без граници” Филм филм на Билд Видео 14:00 20
Тайните на занаятчийския шоколад – презентация презентация на Био Бенямин 14:20 30
Тайните на занаятчийския шоколад – уъркшоп уъркшоп във фоайето с Био Бенямин 15:00
Отворена Дискусия – Сигурност и инциденти в Парапланеризма гости от SKY CAMP 15:00 120
Вечерна Програма Тема час времетраене
Кампания ” Планина, обичам те!” Основният проект на Естествоизпитатели, в партньорство със Стената 18:00 10
Тихоокеанския хребетен път Пътуване Презентация на Петър Ванев 18:10 30
Антония Григорова и “Пътят 600 Ком-Емине” Бягане Филм 18:40 10
Niama Limits – Ultra Trail бягане Бягане презентация на Juan Pablo Savonitti 18:50 20
Спускане със сноуборд от връх Ленин – 7134м Сноуборд презентация на Владимир Павлов 19:10 20
20 години БАССЕС и проекта AVALREPORT Безопасност презентация на Момчил Панайотов 19:30 20
Storm Troopers Ски Филмова Премиера 19:50 30
ГЛЕН ПЛЕЙК Ски презентация ИЗНЕНАДА 20:20 60
Reel Rock Tour 12 – Above The Sea Катерене Филмова Премиера 21:20 15
Reel Rock Tour 12 – Stumped Катерене Филмова Премиера 21:20 30
ДЕН 3        
Дневна Програма Тема час времетраене
Тихоокеански Хребетен Път – продължение Пътуване гост- Петър Ванев 11:00 60
Боян Петров – Магнитут на въздействие х 8000 филм кампания KEEP ASKING 12:00 12
ВИВО – филм на Видео Билд Филм 12:15 20
Фото Семинар с Емил Рашковски фото семинар ,,Умението да виждаме и пресъздаваме образи” 13:00 120
Отворена дискусия за планината и ските с Глен Плейк Ски гости – Глен Плейк и БАССЕС 15:00 120
Вечерна програма Тема час времетраене
“Сняг и Скала” филм на Александър Пенков Алпинизъм Филмова Премиера 18:15 15
Reel Rock Tour 12 – Break On Through катерене Филмова Премиера 18:30 30
Представяне на СОФИЯ 2018 Спорт Видео презентация 19:00 15
Един катерачен сезон с Петър Иванов Катерене Презентация 19:15 10
Годишни Награди на БФКА 2017 Катерене и Алпинизъм Презентация 19:25 10
Байкария – “диагонала” Колоездене Презентация на Васил Тодев 19:35 20
Велодестинация Осогово Колоездене нови веломаршрути от Българска Фондация Биоразнообразие 19:55 2
Велоносен поход Колоездене Презентация на Борислав Йорданов 19:55 20
Височинен музикант Алпинизъм Презентация на Петър Георгиев 20:15 20
Весо Овчаров и сезон 2017 в България Парапланеризъм Филмова Премиера 20:35 20
I WANNA BE РИБКАТА Катерене Презентация на Мартин Маровски, Емилиян Колевски и Станислав Атанасов 20:55 20
In Gora Ски Филмова Премиера 21:15 50
Reel Rock Tour 12 – Safety Third Катерене Филмова Премиера 22:00 30

Приятели, програмата е неокончателна. Възможни са леки промени в стартовите часове, които ще бъдат оповестени своевременно.

уебсайт от: Hlebarov.com